Mutassa meg ismerőseinek:

Betanított dolgozó

Referenciaszám: A241431

A Betanított dolgozó álláshirdetés részletei:

Nyírbogdányi műanyagtermékeket gyártó céghez keresünk hosszú távra 3 műszakban

betanított dolgozókat (gépbeállító és karbantartó is)

Feladatok:
• Gyártósor különböző munkaállomásain meghatározott összeszerelési, illesztési, ellenőrzési feladatok ellátása

Elvárások:
• Min. 8 általános iskolai végzettség
• hasonló munkakörben szerzett minimum 2-3 éves tapasztalat
• jó állóképesség, terhelhetőség, kézügyesség, jó megfigyelőképesség
• Áttekintési képesség, átfogó látásmód
• monotónia tűrés, gyorsaság

Amit kínálunk:
• határozatlan idejű munkaszerződés
• túlóra, műszakpótlél
• vidéki bejárás esetén 86%-os utazási költségtérítés
• termelési bónusz
Munkakezdés már 06.01-től
Önéletrajzokat a következő email címre kérjük.

Egyéb adatok: Betanított dolgozó

Az álláshirdető cég: Passion 4 Work
A munkavégzés helye: Szabolcs-Szatmár-Bereg megye
Álláskategória: Szakmunka / Fizikai munka