Mutassa meg ismerőseinek:

logisztikus

Referenciaszám: A241182

A logisztikus álláshirdetés részletei:

Feladatok
• Megrendelések folyamatos feldolgozása
• Kapcsolattartás a beszállítókkal és a vevőkkel
• Készletgazdálkodás (alkatrészek fel – és kifutásának figyelemmel kísérése; anyaghiány és extra fuvarok elkerülése, raktárkészletek ellenőrzése stb.)
• Kiszállítások ütemezése
• Együttműködés a logisztikai folyamatok folyamatos javításában
• Napi szintű kapcsolattartás a társosztályokkal (raktár, termelés, controlling, QS)

Elvárás
• Szakirányú felsőfokú OKJ-s, vagy főiskolai végzettség
• Kommunikációképes német és/vagy angol nyelvtudás
• Felhasználói szintű számítógépes ismeretek, SAP ismeret előnyt jelent
• Autóipari tapasztalat előnyt jelent
• Jó kommunikációs és konfliktuskezelő készség
• Stressztűrő képesség, határozottság, felelősségvállalás

Egyéb adatok: logisztikus

Az álláshirdető cég: Trummer Személyzeti Szolgáltató Kft.
A munkavégzés helye: Vas megye
Álláskategória: Szállítmányozás / Logisztika