Mutassa meg ismerőseinek:

Gépbeállító lakatos

Referenciaszám: A241082

A Gépbeállító lakatos álláshirdetés részletei:

Veszprémi cég keres gépbeállító lakatos munkakörbe munkavállalókat.
Feladatok:
• Gépek, berendezések műszaki felügyelete a műszaki vezető által meghatározott módon, szükség esetén ezek javítása
• Berendezések karbantartása
• Gépátvételek lefolytatásnak támogatása
• Műszaki jelentések készítése
• A működéssel kapcsolatos mindennemű üzemviteli feladatok ellátása a telephelyen

Feltétel:
• Lakatos végzettség
• Műszaki területen szerzett tapasztalat
• Két műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk:
• Stabil vállalati háttér hosszútávú munkalehetőséggel
• Fix alapbér + juttatások
• Erzsébet utalvány

Jelentkezni lehet önéletrajz megküldésével
Érdeklődni lehet a 06/70/323-0001 telefonszámon.

Egyéb adatok: Gépbeállító lakatos

Az álláshirdető cég: OPUS LKG
A munkavégzés helye: Veszprém megye
Álláskategória: Szakmunka / Fizikai munka