Mutassa meg ismerőseinek:

Logisztikai asszisztens

Referenciaszám: A241080

A Logisztikai asszisztens álláshirdetés részletei:

A Procter&Gamble a világ egyik legnagyobb nemzetközi vállalata. A világ 160 országában forgalmazott háztartási és kozmetikai termékeket 70 országban gyártjuk.
Gyöngyösön található új gyárunkba, keresünk pályakezdő és szakmai tapasztalattal rendelkező jelentkezőket az alábbi pozícióba azonnali belépéssel:

MIT VÁRUNK:
• Minimum gimnáziumi vagy szakközépiskolai érettségi
• Angol nyelv középfokú ismerete
• Jó számítástechnikai tudás (Windows World, Excel, felhasználói szintű ismerete)
• Jó helyzetfelismerő képesség és gyors döntéshozás a saját területén
• Jó kommunikációs készség
• Pontos, precíz munkavégzés
• Előnyt jelent: szakmai területen szerzett végzettség, tapasztalat, SAP ismerete

A MUNKAKÖRHÖZ TARTOZÓ LEGFONTOSABB FELADATOK:
• Dokumentációkezelés fejlesztése
• Kapcsolattartás az ügyfelekkel, a munkafolyamattal kapcsolatos dokumentáció precíz kezelése, pontos adatrögzítés, adatkezelés
• Szoros együttműködés és koopeartív munka más osztályokon dolgozó kollégákkal
• Hatékonyságnövelő projectekben való részvétel a kidolgozás és bevezetés során
• Előírások és iránymutatások betartása és betartatása a partnerekkel
• Rendszerek és folyamatok fejlesztése
• Szabványok készítése és betartása, a folyamatok legmagasabb szinten történő elsajátítása

MIT AJÁNLUNK:
• Biztos, hosszú távú munkalehetőséget
• Felelősségteljes és kihívást jelentő munka az első naptól kezdve
• Versenyképes kompenzációs és juttatási csomag
• Folyamatos szakmai és egyéb továbbképzési lehetőségek
• Frissen végzetteknek széleskörű tréningprogramot
• Inspiráló munkakörnyezet, az iparág legkorszerűbb technológiája
• Munkábajárás támogatása
• Ingyenes dolgozói buszjárat, minden műszakban Gyöngyösről

Munkavégzés helye: Gyöngyös

Önéletrajzát várjuk a pozíció megnevezésével e-mailon.

További információkért látogasson el karrieroldalunkra és jelentkezzen online:
ce.pgcareers.com

“Search for Jobs & Apply Onlien” linken keresse az alábbi pozíciót:
“Logistics assistant - Gyöngyös” vagy az MFG00004894 pozíciószámot.

Egyéb adatok: Logisztikai asszisztens

Az álláshirdető cég: Hyginett Kft.
A munkavégzés helye: Heves megye
Álláskategória: Asszisztencia / Adminisztráció

Jelentkezés az állásra: Logisztikai asszisztens