Mutassa meg ismerőseinek:

Takarító-területvezető

Referenciaszám: A240987

A Takarító-területvezető álláshirdetés részletei:

Több mint 20 éves múlttal rendelkező, budapesti székhelyű takarítócég

keres takarító-területvezetői  pozícióba munkatársat.

Feladatok:

         Takarítási feladatok szakmai irányítása

         Heti beszámolók elkészítése  a területekről, folyamatban lévő

projektekről

         Területen adódó problémák heti lejelentése megoldási javaslattal

         Költségvetések készítése, lejelentése a szolgálatvezetőnek

         A munkája során a vezetés alatt álló dolgozók tudatos, tervszerű,

szabályozott humanisztikus irányítása, munkájának segítése.

         Teljes körű területvezetői feladatok ellátása

         Új munkatársak betanítása

         A terület és a területen dolgozó munkatársak folyamatos

ellenőrzése

         Kapcsolattartás a megrendelővel, a megrendelő szerződésben

kikötött elvárásainak történő maximális megfelelés

         A takarításhoz szükséges eszközök, takarítószerek

nyilvántartása, fogyástól függő havi megrendelése a központi

raktárból

         Munkaóra és túlóra nyilvántartása, jelenléti ívek vezetésének

ellenőrzése, azok továbbítása havi bérszámfejtésre

Egyéb, szakmai elvárások:

         számítógépes ismeretek

         takarítás területén szerzett szakmai tapasztalat

         takarítói területvezetői pozícióban szerzett 3-4 éves gyakorlat

         professzionális takarítószerek és eszközök ismerete

         jó kommunikációs készség, csapatszellem

         magas munkabírás

         B kategóriás jogosítvány

      Angol nyelvtudás előnyt jelent

Vidékieknek szálláslehetőség!

Egyéb adatok: Takarító-területvezető

Az álláshirdető cég: Taképszolg Kft.
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Értékesítés / Üzletfejlesztés

Jelentkezés az állásra: Takarító-területvezető