Mutassa meg ismerőseinek:

Raktári adminisztrátor

Referenciaszám: A240739

A Raktári adminisztrátor álláshirdetés részletei:

A Waberers- Szemerey Logisztika Kft. budapesti telephelyre munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Feladatok:

•Szállítólevelek átvétele és rögzítése
•Be- és kimenő áruk dokumentációjának kezelése
• Kapcsolattartás a megbízókkal napi szinten
• Nyilvántartások naprakészen tartása
• Napi riportok készítése

Elvárások:

•minimum középfokú végzettség
•raktári vagy szállítmányozási ügyintézői tapasztalat (1-2 év)
•felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Előnyt jelent:

• Logisztikai és szállítmányozási ügyintézői képesítés

Szükséges kompetenciák:

• gyors, precíz, pontos munkavégzés.
• jó kommunikációs készség,
• terhelhetőség, monotonitás-tűrés
• rugalmasság

Amit nyújtunk:

• stabil, biztos háttér egy tőkeerős vállalatnál,
• karrierlehetőség.

mennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el részünkre fényképes szakmai önéletrajzát fizetési igénye megjelölésével.

Egyéb adatok: Raktári adminisztrátor

Az álláshirdető cég: Waberer’s- Szemerey Logisztika Kft.
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Asszisztencia / Adminisztráció

Jelentkezés az állásra: Raktári adminisztrátor