Mutassa meg ismerőseinek:

Diszpécser

Referenciaszám: A240732

A Diszpécser álláshirdetés részletei:

A Waberer s- Szemerey Logisztika Kft. tapasztalattal rendelkező munkatársat keres az alábbi pozícióba:

DISZPÉCSER

Feladatok:

-30-40 fuvareszköz és 30-40 gépjárművezető irányítása
-a terület adminisztrációs feladatainak ellátása
-a vevői fuvarszervezés által kiadott túraterv autóra kiosztása

Elvárások:

-minimum középfokú végzettség
-szakmában eltöltött minimum 2 év
-40 tonnás közúti fuvarozásban szerzett gyakorlat
-minimum 10 fuvareszköz irányításában szerzett gyakorlat
-vezetési és pihenőidők ismerete
-2 ill. 3 műszakos munkarend vállalása
-B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:

-szakirányú végzettség
-angol nyelv ismerete
-budapesti, vagy az operációkhoz közeli lakhely

Szükséges kompetenciák:

-kimagaslóan jó kommunikációs képesség
-rugalmasság
-terhelhető személyiség, jó stressz tűrő képesség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el fényképes szakmai önéletrajzát fizetési igénye megjelölésével.

Egyéb adatok: Diszpécser

Az álláshirdető cég: Waberer’s- Szemerey Logisztika Kft.
A munkavégzés helye: Pest megye
Álláskategória: Szállítmányozás / Logisztika