Mutassa meg ismerőseinek:

Raktáros

Referenciaszám: A240460

A Raktáros álláshirdetés részletei:

Reklám- és ajándéktárgyak forgalmazásával és emblémázásával foglalkozó, dinamikusan fejlődő Vállalatunk
RAKTÁROS
munkatársakat keres.

Pályakezdők és hölgyek jelentkezését is várjuk!!!

Főbb feladatok, munkák:

• áru összekészítés, komissiózás (PDA eszközzel)
• anyagmozgatás
• csomagolás

Elvárások:

• középfokú végzettség
• raktározási területen szerzett tapasztalat

Előny, de nem feltétel:

• targoncavezetői jogosítvány
• magas raktárban szerzett gyakorlat

Amit kínálunk:

• magas színvonalú technológia
• raktári és logisztikai folyamatok megismerése
• szakmai fejlődés támogatása
• stabil háttér, biztos, hosszú távú munkalehetőség
• fix fizetés és béren kivüli jutattás
• 1-2 műszakos munkarend

Munkavégzés helye:
Budapest, XXII. kerület – Harbor Park

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk:

Egyéb adatok: Raktáros

Az álláshirdető cég: Anda Present
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Szállítmányozás / Logisztika