Mutassa meg ismerőseinek:

Ügyfélszolgálati munkatárs, pénzügyi adminisztrátor

Referenciaszám: A240455

Az Ügyfélszolgálati munkatárs, pénzügyi adminisztrátor álláshirdetés részletei:

Magyarország egyik vezető fotó és számítógép kereskedelmi cégcsoportja keres fiatal, nemdohányzó csapatába
Ügyfélszolgálati munkatárs, pénzügyi adminisztrátort.

Feladatok:
• Kapcsolattartás a betérő ügyfelekkel
• Telefonok kezelése
• A postai és elektronikus levelezés kezelése
• Számlázás, Iktatás, Beérkező utalások könyvelése
• Pénztárkezelés
• Vevői panaszok ügyfélközpontú kezelése

Elvárások:
• Pozítív, mosolygós lélek
• Legalább középfokú tanulmányok
• Minimum középfokú Angol nyelvtudás
• Kreativitás, intelligencia, magas kommunikációs képesség
• Megbízható, precíz, gyors, önálló munkavégzés.

Amit kínálunk:
• Versenyképes fizetés
• Fiatal agilis csapat
• Kellemes és inspiráló munkakörnyezet

Munkavégzés helye és ideje: Budapest XIII. ker. H-P 9-17h-ig

Fényképes önéletrajzát, fizetési elképzelés megjelölésével, motivációs levéllel, referenciákkal várjuk. A tárgynál kérjük a pozíció nevét feltüntetni! (ügyfélszolgálat)

Egyéb adatok: Ügyfélszolgálati munkatárs, pénzügyi adminisztrátor

Az álláshirdető cég: Computer Emporium Kft.
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Asszisztencia / Adminisztráció

Jelentkezés az állásra: Ügyfélszolgálati munkatárs, pénzügyi adminisztrátor