Mutassa meg ismerőseinek:

Értékesítő, kiemelt kapcsolattartó

Referenciaszám: A240453

Az Értékesítő, kiemelt kapcsolattartó álláshirdetés részletei:

Vállaltcsoportunk 1998 óta meghatározó szereplője a magyar számítástechnikai és fotókereskedelmi piacnak. A nagykereskedelem mellett két meghatározó kiskereskedelmi márkát is bevezettünk az elmúlt években. Lelkes dinamikusan fejlődő értékesítő csapatunkba keresünk értékesítő kollégát.

Feladatok:
• Meglévő ügyfelekkel kapcsolattartás, rendelések felvétele, árajánlatok, pályázatok elkészítése
• Új ügyfélbázis kialakítása, új és inaktív ügyfelek napi szintű felhívása, látogatása, dokumentálása
• A cég által forgalmazott termékek beható ismerete
• A gyártókkal való kapcsolattartás (angol nyelven) árazás, rendelés,
• Marketing akciók egyeztetése a marketinges csapatunkkal

Elvárások:
• Értékesítési szemlélet, jó meggyőző készség, a kereskedelmi munka szeretete
• B típusú jogosítvány
• Angol középfokú nyelvtudás
• Minimum Középfokú végzettség,
• Hardver szakismeret (Digitális Fotó Video szakismeret előny)
• Megbízható, precíz, gyors, önálló munkavégzés.
• Értékesítési tapasztalat
• VisionSoft Octopus kereskedelmi rendszer ismerete előny
• MS Office alapos ismerete

Amit kínálunk:
• Hosszú távra keresünk kollégát, akivel együtt tudunk tervezni, fejlődni és fejleszteni.
• Stabil anyagi háttérrel rendelkező vállaltcsoport
• Családias hangulat egy fiatal nem dohányzó csapattal
• Versenyképes fizetés
• Kellemes munkakörnyezet a 13. kerületben

Munkavégzés helye: Budapest XIII. ker.

Fényképes önéletrajzot, fizetési igény megjelölésével és motivációs levéllel várjuk. A tárgynál kérjük a pozíció nevét feltüntetni! (értékesítő)

Egyéb adatok: Értékesítő, kiemelt kapcsolattartó

Az álláshirdető cég: Computer Emporium Kft.
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Kereskedelem

Jelentkezés az állásra: Értékesítő, kiemelt kapcsolattartó