Mutassa meg ismerőseinek:

Személyi asszisztens

Referenciaszám: A239792

A Személyi asszisztens álláshirdetés részletei:

Dinamikusan fejlődő gyógyturizmusra szakosodó cég keres megbízható, agilis személyt

személyi asszisztensi

pozícióba.

Feladatok
Külföldi partnerek felkeresése
Magyarországi eü intézményekkel és orvosokkal való kapcsolattartás
Tolmácsolás/fordítás
Általános irodai ügyintézés
Promo anyag és prezentációk előkészítése
Ügyvezető határidőnaplójának frissítése
- Külföldi partnerek felkeresése- magyarországi eü intézményekkel és orvosokkal való kapcsolattartás- tolmácsolás/fordítás- általános irodai ügyintézés- promo anyag és prezentációk előkészítése- ügyvezető határidőnaplójának frissitése
Elvárások
Jó kommunikatív készség
Feladatmegoldó hozzáállás
Kezdeményezés
Számítógép és a felhőalapú szoftveres gyakorlati ismerete
jó kommunikatív készségfeladatmegoldó hozzáálláskezdeményezésszámitógép és a felhőalapu szoftveres gyakorlati ismereteorosz/ukrán anyanyelvi ismeretemagyar anyanyevi vagy tárgyalásszintű ismereteutazási irodánál vagy egészségügyi intézménynél való tapasztalatszakirányú képzettség
Előny
Orosz/ukrán anyanyelvi ismerete
Magyar nyelv anyanyelvi vagy tárgyalásszintű ismerete
Utazási irodánál vagy egészségügyi intézménynél való tapasztalat
Szakirányú képzettség
Mit kínálunk
Versenyképes bérezés
Dinamikus munkakörnyezet
Változó nem rutinszerű feladatok
Ösztönzőrendszer
Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezni lehet a +36309380892 telefonszámon.

Egyéb adatok: Személyi asszisztens

Az álláshirdető cég: Euromed Intrnational Kft.
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Asszisztencia / Adminisztráció