Mutassa meg ismerőseinek:

Intézményvezető

Referenciaszám: A239765

Az Intézményvezető álláshirdetés részletei:

Az Ökumenikus Segélyszervezet budapesti Családok Átmeneti Otthona állást hirdet intézményvezető munkakör betöltésére.

Foglalkoztatás jellege:
Teljes munkaidő

A foglalkoztatás időtartama:
Határozott idejű munkaviszony: 2017. június 30. napjáig, mely hosszabbítható (3 hónap próbaidővel)

Munkavégzés helye:
Budapest

Feladatok:
Az intézmény munkájának irányítása, szervezése; szakmai és pénzügyi vezetés

Illetmény és juttatások:
Az illetmény megállapítására és juttatásokra a közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. tv. rendelkezései az irányadók.

Elvárások:
• szakvizsgázott szociális felsőfokú végzettség
• legalább 3 éves vezetői tapasztalat
• családok átmeneti otthonában szerzett tapasztalat
• pályázati programok megvalósításában szerzett tapasztalat
• pontosság, precizitás, rugalmasság;
• kiemelkedően magas empatikus képesség;
• kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség;
• önálló munkavégzésre és csapatmunkára való képesség;
• felhasználói szintű számítógép ismeret;
• büntetlen előélet.

Előny:
• kapcsolati erőszak áldozataival végzett segítő tevékenységben szerzett tapasztalat
• bántalmazott gyerekeknek nyújtott segítő szolgáltatásokban szerzett tapasztalat
• gyermekjóléti alapellátásban szerzett tapasztalat;
• krízisintervencióban szerzett tapasztalat.

Benyújtandó iratok, igazolások:
• fényképpel ellátott részletes szakmai önéletrajz;
• motivációs levél
• végzettséget igazoló dokumentumok másolata;
• erkölcsi bizonyítvány, vagy megkérésének feladóvevénye,

A munkakör betölthetőségének időpontja:
azonnal

A jelentkezés benyújtásának határideje:
2016. június 10.

A pályázatokat kizárólag a következő e-mail címre várjuk.
A levél tárgyaként a következőt kérjük megadni: Intézményvezető - Budapest

Egyéb adatok: Intézményvezető

Az álláshirdető cég: Magyar Ökumenikus Segélyszerezet
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Cégvezetés