Mutassa meg ismerőseinek:

Általános karbantartó

Referenciaszám: A239562

Az Általános karbantartó álláshirdetés részletei:

Széleskörű ismeretekkel rendelkező, ügyes kezű EZERMESTER karbantartót keresünk Budapest 7. kerületében található irodánkba.
Számunkra nem a jelentkező szakmai végzettsége számít, hanem a gyakorlatban szerzett tapasztalat.

Főbb feladatok:
• Általános karbantartási, szerelői munkálatok ellátása
• Víz és csatornaszerelvények karbantartása, javítása
• Egyszerűbb villanyszerelési feladatok elvégzése
• Kisebb asztalos munkák elvégzése
• Festések, parkettázás

Elvárások:
• „Ezermester” hozzáállás
• Víz-gázvezeték szerelői, villanyszerelői ismeret, ezekben szerzett tapasztalat
• Biztonságtechnikai előírások ismerete
• Precizitás, pontosság, önállóság, megbízhatóság
• Felelősségteljes munkavégzés

Szükséges nyelvtudás:
• Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:
• Budapest VII. kerület

Egyéb adatok: Általános karbantartó

Az álláshirdető cég: MediaSales Kft.
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Szakmunka / Fizikai munka