Mutassa meg ismerőseinek:

Menedzser asszisztens

Referenciaszám: A239461

A Menedzser asszisztens álláshirdetés részletei:

A hazai piacon meghatározó, nemzetközi tevékenységet is folytató CONTACT CENTER ügynökség
pozícióra munkatársat keres.
Feladatok:
• ügyvezető igazgató munkájának önálló támogatása, segítése
• együttműködés a partnerekkel és társosztályokkal a hazai és nemzetközi call centerekben zajló tevékenységek magas színvonalon történő lebonyolításának elősegítése érdekében
• hatékonyságnövelési programokban történő aktív részvétel, minőség-ellenőrzés a cégvezető útmutatásai szerint
• az előírt hatékonysági mutatók figyelése, szükség szerinti beavatkozás
• egyéb adminisztrációs feladatok, kimutatások és prezentációs anyagok készítése
• egyéb vezetői munkafolyamatok aktív támogatása
Elvárás:
• szakirányú felsőfokú végzettség
• aktív angol tárgyalási szintű nyelvtudás
• magas szintű és magabiztos Excel, Word és Power Point használat
• kiváló analitikai és jó szervezői készség
• 2-3 év menedzser asszisztensi területen szerzett gyakorlat
• kiváló kommunikációs, kapcsolatteremtő és szervező készség
• dinamikus, nyitott és önálló személyiség
• kiváló problémamegoldó készség és proaktivitás
• precizitás, határidők betartása
Előny:
• call centerben szerzett tapasztalat, ügyfélkapcsolati területen, projektszervezésben való jártasság
• az angol mellett egyéb európai nyelv ismerete
• értékesítési és/vagy marketing területen szerzett tapasztalat
Amit kínálunk:
• azonnali munkakezdés
• felelősségteljes munkafeladatok
• jó csapat, kiváló munkakörülmények, fiatalos légkör
• munkavégzés helye: Budapest (Déli pu. környéke)
• munkaidő: egyenlőtlen munkarend

Jelentkezését a megadott email címre várjuk magyar nyelvű önéletrajzzal és a bérigény megjelölésével.

Egyéb adatok: Menedzser asszisztens

Az álláshirdető cég: TeleMedia Kft.
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Marketing / Média / Kreatív / PR