Mutassa meg ismerőseinek:

Költségelemző, ajánlat előkészítő mérnök

Referenciaszám: A239444

A Költségelemző, ajánlat előkészítő mérnök álláshirdetés részletei:

A Bosal Csoport belgiumi központú vállalkozás, mely 42 országban mintegy 7000 munkavállalót foglalkoztat. A tevékenysége autóipari kiegészítő termékek gyártása, mellyel gyári beszállítóként kapcsolódik a nagy autógyártó márkákhoz és mindezen termékeket kereskedelmi forgalomba is hozza.

A cégcsoport két magyarországi telephellyel rendelkezik. A kecskeméti gyárat 2003-ban alapították és vonóhorgokat, vonógömböket, tetőcsomagtartókat, autóemelőket és szélfogókat gyárt, fejleszt.

Jelenleg 700 munkavállalót foglalkoztat a vállalat.

Az alábbi pozícióba keresünk sikerorientált pályázókat:

A pozíció betöltője felelős a korrekt árképzés kialakításáért, ami magában foglalja a gyártási folyamatok, a darabjegyzékek, illetve az erőforrások (eszközök, szerszámok) összegyűjtését, ellenőrzését.

Feladatok
• Költségszámítási elemzés, ajánlat előkészítés, figyelembe véve a különböző gyártási technológiákat
• Költségszámítás, ajánlatok projekt során történő aktualizálása
• Költségtényezők azonosítása, az egyes összetevők figyelme bevételével
• Költségszámítási modellkészítés. „make or buy” elemzések készítése
• Költség optimalizálási, megtakarítási javaslatok meghatározása
• ERP rendszer adatainak karbantartása,
• Technikai, műszaki megbeszélések lefolytatása a társosztályokkal (magyar, angol nyelven)
• Eltérések okainak feltárása, összehasonlító elemzése

Elvárások
• Műszaki szakirányon szerzett egyetemi vagy főiskolai diploma
• Minimum 2 év üzemi gyakorlat az alábbi területeken: forgácsolás, lemeztechnológia, hegesztés-technológia, szereléstechnológia,
• Aktív, tárgyalóképes angol nyelvtudás, német nyelv előny
• Magas szintű számítógép-felhasználói ismeretek (MS Office, kiemelten excel és valamely ERP rendszer ismerete)
• Pragmatikus gondolkodás és kiváló kommunikációs és probléma- megoldó készség

Ajánlatunk
- attraktív kompenzációs csomag
- fiatal és dinamikus csapat
- modern munkakörnyezet

Fényképes, szakmai önéletrajzokat várunk.
Web: www.bosal.com
Címe: 6000 Kecskemét-Kadafalva, Héliport Ipari Park, hrsz. 11751/43. Tel: +36 76 500530

Egyéb adatok: Költségelemző, ajánlat előkészítő mérnök

Az álláshirdető cég: Bosal Hungary Kft.
A munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye
Álláskategória: Mérnök / Műszaki

Jelentkezés az állásra: Költségelemző, ajánlat előkészítő mérnök