Mutassa meg ismerőseinek:

Raktáros

Raktáros

Referenciaszám: A239224

A Raktáros álláshirdetés részletei:

Budapest, IX. kerületében lévő társaságunk, 25 éves szakmai tapasztalatával igényes élelmiszercsomagolási megoldásokat kínál nagy- és kiskereskedelmi partnerei részére . Tervezett létszámbővítés miatt csapatunkba keresünk a 2000 m2-es temperált raktárunkba

Raktárosi feladatok elvégzésre munkatársat.

Feladatok:
• Beérkező termékek elhelyezése a raktárban, árumozgatás
• Komissziózás, árukiadás
• Áru járműre rakodása
• Targoncakezelés
• Leltározás
• Helyettesítés esetén árukiszállítás 3,5t teherautóval

Követelmények:
• Minimum középfokú végzettség
• Targoncakezelői jogosítvány és gyakorlat
• legalább 3 éves raktárosi gyakorlat referenciával
• B kategóriás jogosítvány

Elvárás:
• Precizitás, megbízhatóság és terhelhetőség
• Önálló, felelősségteljes munkavégzés
• Vevő centrikus szemléletmód

Előny:
• budapesti helyismeret
• Műszaki / szakirányú végzettség; karbantartói gyakorlat
• Magas emelésű targoncakezelői jogosítvány és gyakorlat

Amit mi kínálunk:
• Biztos anyagi hátterű cégben hosszú távú munkalehetőség
• Képzések, szakmai fejlődési lehetőség
• Versenyképes bérezés
• Cafeteria és teljesítményen alapuló prémium rendszer,
• Modern környezet, barátságos légkör

Munkaidő : munkanapokon 8:00-16:30

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát és motivációs levelét bérigénye feltüntetésével várjuk.
Cégünkről a www.silwell.hu website-on tájékozódhat.

A beérkező Önéletrajzokat előre is köszönjük, visszajelzést csak azoknak tudunk ígérni, akiknek Önéletrajza a pályázat kritériumai alapján kiválasztásra kerül.

Egyéb adatok: Raktáros

Az álláshirdető cég: Silwell Kerskedelmi Kft.
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Szállítmányozás / Logisztika