Mutassa meg ismerőseinek:

Karusszel esztergályos

Referenciaszám: A239204

A Karusszel esztergályos álláshirdetés részletei:

Feladatok:

• hagyományos karusszel esztergagépeken különböző nagyságú (d1000) és súlyú munkadarabok esztergályozása
• hagyományos karusszel esztergagép, beállítása, kezelése
• kész munkadarabok mérése a megadott gyártási paraméterek alapján
• biztonsági előírások és minőségbiztosítási szabványok betartása

Elvárások:

• szakirányú végzettség
• gépgyártásban eltöltött néhány éves szakmai gyakorlat
• tapasztalat egyedi és kis sorozatok gyártásában
• jó rajzolvasási készség
• több műszakos munkarend vállalása
• önálló, precíz, felelősségteljes, minőségi munkavégzés

Állás típusa:

• Teljes munkaidő

Állás helye:

• Budapest VIII. kerület

Szükséges tapasztalat:

• gépgyártás: 1 év

Egyéb adatok: Karusszel esztergályos

Az álláshirdető cég: Ganz EEG Kft.
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Gyártás / Termelés

Jelentkezés az állásra: Karusszel esztergályos