Mutassa meg ismerőseinek:

Értékesítési asszisztens (call-center)

Referenciaszám: A239153

Az Értékesítési asszisztens (call-center) álláshirdetés részletei:

A Matusz-Vad Zrt., Magyarország egyik meghatározó, dinamikusan fejlődő, fagyasztott élelmiszer-kereskedelmi vállalata,

Értékesítési asszisztens (call-center) munkatársat

keres osztrák területre, győri munkavégzésre.

Alapfeltétel:
- erős, aktív, legalább középfokú német nyelvtudás
- erős felhasználói szintű számítógépes ismeret

Elvárások:
- minimum középfokú végzettség
- jó kommunikációs készség
- lendületes, dinamikus munkavégzés
- kiegyensúlyozott, agilis személyiség
- stressztűrő képesség

Előnyt jelent:
- értékesítésben/telefonos értékesítésben szerzett tapasztalat
- irodai adminisztratív feladatokban szerzett gyakorlat
- gasztronómiai ismeretek
- nagyfokú kreativitás
- szlovák nyelvtudás

Feladatok:
- aktív, meglévő vevőkörrel való rendszeres, telefonos kapcsolattartás
- adminisztratív jellegű feladatok

Amit kínálunk:
- céges mobiltelefon, laptop
- hosszú távú munkalehetőség
- biztos vállalati háttér
- egy piacvezető cég biztonsága

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk jelentkezését fényképes önéletrajzzal az alábbi e-mail címre. További információ a +36703707280 telefonszámon.

Egyéb adatok: Értékesítési asszisztens (call-center)

Az álláshirdető cég: Matusz-Vad Zrt.
A munkavégzés helye: Győr-Moson-Sopron megye
Álláskategória: Kereskedelem

Jelentkezés az állásra: Értékesítési asszisztens (call-center)