Mutassa meg ismerőseinek:

call center operátor

Referenciaszám: A239021

A call center operátor álláshirdetés részletei:

TARGONCAVEZETŐ

Elvárások:
• Elektromos targoncavezetői jogosítvány (3312,3313,3324)
• Targoncavezetői gyakorlat
• Hasonló területen szerzett tapasztalat

Előny:
• Raktározásban szerzett gyakorlat

Feladatok:
• Raktári anyagmozgatás a termelési területen
• Szállító járművekre/járművekről történő árumozgatás

Munkarend:
• 3 műszak

Amit ajánlunk:
• Havi bónusz
• Vidéki jelentkezők részére szállás biztosítása
• Hosszú távú munkalehetőség
• Lelkes, fiatal csapat

Munkavégzés helye:
• Esztergom

Érdeklődés 06-70-329-0559 - es telefonszámos

Egyéb adatok: call center operátor

Az álláshirdető cég: Energy Power Kft
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Marketing / Média / Kreatív / PR