Mutassa meg ismerőseinek:

Diszpécser

Referenciaszám: A238859

A Diszpécser álláshirdetés részletei:

Magyarország legnagyobb magyar magántulajdonban lévő készpénz-logisztikai vállalata, a Brink’s jogutódja miskolci kirendeltségébe keres vezetői tapasztalattal rendelkező munkatársat

Diszpécser
munkakörbe.

Önt keressük, amennyiben:
• Határozottan irányítja a többségében férfiakból álló munkatársakat
• Gyorsan átlát egy adott helyzetet
• Képes egyszerre többfelé figyelni
• A felmerülő problémákra azonnal reagál és hatékonyan oldja meg
• Az ügyfelekkel kitűnően kommunikál, még nyomás alatt is
• Szereti a nyüzsgést, pörgést
• Rendszerezett, és jól osztja be a rendelkezésre álló időt
• Képesnek érzi magát beilleszkedni egy fegyveres és állandó biztonsági kontroll alatt tartott szervezetbe

Főbb feladatok:
• A járatok koordinálásáért felelős csoport tagjaként a szállítási feladatok megtervezése és az értékszállítók napi munkájának irányítása
• A feladatok újraszervezése, reagálás a folyamatosan érkező változásokra
• A felmerülő problémák megoldása a zavartalan kiszolgálás érdekében

Elvárások:
• Minimum érettségi bizonyítvány
• Erős észak-kelet magyarországi helyismeret
• Elengedhetetlen az emberek irányításában szerzett tapasztalat, valamint a kiváló tervezési és szervezési készség
• Személy- és vagyonőr bizonyítvány

Előny:
• Fegyvervizsga

Munkavégzés helye:
Miskolc

Munkaidő:
Teljes munkaidő

Fényképpel ellátott magyar nyelvű önéletrajzát fizetési igény megjelölésével az alábbi email címre várjuk.

Egyéb adatok: Diszpécser

Az álláshirdető cég: Trezex Hungária Zrt.
A munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén megye
Álláskategória: Szállítmányozás / Logisztika