Mutassa meg ismerőseinek:

Művezető

Referenciaszám: A238848

A Művezető álláshirdetés részletei:

Tatai építőipari cég építőmérnök kollégákat keres Művezető pozícióra!

Feladatok:
- Kivitelezési munkák megtervezése, koordinálása
- Alvállalkozók irányítása
- Kapcsolattartás a megrendelőkkel
- Dokumentumkezelés (építési napló, stb.)

Feltétel:
- Építőmérnöki végzettség (akár friss diplomás is lehet)
- B kategóriás jogosítvány
- MS Office, AutoCAD programok ismerete
- Határozott, magabiztos fellépés
- Utazási hajlandóság

Előny:
- Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
Munkavégzés:
- Országosan (Dél-Balaton és Győr környéke)

Az önéletrajzokat a pozíció megjelölésével (Művezető) az megadott e-mail címre várjuk.

Egyéb adatok: Művezető

Az álláshirdető cég: Építő Kft.
A munkavégzés helye: országos
Álláskategória: Mérnök / Műszaki