Mutassa meg ismerőseinek:

TAKARÍTÓNŐ

TAKARÍTÓNŐ

Referenciaszám: A238812

A TAKARÍTÓNŐ álláshirdetés részletei:

Budapesti központi irodájába keres munkatársat 6 órás munkavégzésre
TAKARÍTÓNŐ
munkakörbe

Elvárások:

• Megbízhatóság
• Önálló munkavégzés
• Önmagára és munkájára igényes személyiség
• Precizitás, pontosság

Feladatok, munkák:

• Irodai helyiségek takarítása, tisztántartása
• Közösségi területek, konyhák, mosdók takarítása

Amit kínálunk:

• Dinamikus, fiatalos csapat
• Biztos, stabil munkahely
• Versenyképes fizetés

Munkavégzés hely: Budapest III. kerület
Munkavégzés ideje: Hétfőtől-péntekig, napi 6 óra

Információk a kiválasztási folyamatról

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal, bérmegjelöléssel lehetséges.

Egyéb adatok: TAKARÍTÓNŐ

Az álláshirdető cég: Shoebox Kft.
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Szakmunka / Fizikai munka