Mutassa meg ismerőseinek:

GYORSÉTTERMI KASSZÁS

Referenciaszám: A238730

A GYORSÉTTERMI KASSZÁS álláshirdetés részletei:

SSP HUNGARY KFT.
A reptéren működő Burger King csapatba, új

kollegát keresünk.

Feladatok:
- Kiszolgálja a vásárlókat
- Tájékoztatja a vásárlókat a napi akciókról
- Pénzt és pénztárgépet kezel
- Hatékonyan együttműködik a háttér-konyhai csapattal

Elvárások:
- Jó teherbírás, és stressztűrő képesség
- Pörgős, csapatban dolgozni szerető személyiség
- Korai műszakkezdés vállalása

Előnyt jelent:
- Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
- Alapfokú angol nyelvtudás

Amit kínálunk:
- Lehetőség nyelvgyakorlásra
- Egyedi, a Liszt Ferenc Reptéren belüli munkakörnyezet, jó csapat
- Stabil bejelentett munkahely,
- Alapbéren felüli juttatások, napi meleg étkezés biztosítva
- Teljesítmény utáni bónusz

Munkavégzés helye:
Budapest, Liszt Ferenc Repülőtér (megközelítés a Kőbány Kispestről induló 200E-s reptéri busszal)

Ha úgy érzed, hogy szeretnél egy fiatal és lendületes csapat tagja lenni, akkor várjuk önéletrajzodat a pozíció megjelölésével e-mailon vagy a 1/296-3513-as faxszámra.

Kezdeni azonnal lehet, diákok jelentkezését is várjuk!

Egyéb adatok: GYORSÉTTERMI KASSZÁS

Az álláshirdető cég: SSP Hungary Kft.
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Vendéglátás / Idegenforgalom