Mutassa meg ismerőseinek:

RAKTÁRI ADMINISZTRÁTOR

Referenciaszám: A238508

A RAKTÁRI ADMINISZTRÁTOR álláshirdetés részletei:

Partnercégünk Budaörsi raktárába keresünk tapasztalattal rendelkező munkatársat

FŐBB FELADATOK

Logisztikai osztály támogatása
Külső rendelések fogadása, belső rendelések összeállítása és ezek raktári rendszerben való rögzítése
Szállítólevelek és egyéb dokumentumok kiállítása
Riportok, kimutatások készítése, adatszolgáltatás, partnerekkel való folyamatos kapcsolattartás
Leltárokban, készletellenőrzésekben való aktív részvétel
MUNKAKÖR BETÖLTÉSÉNEK FELTÉTELEI

Min. középfokú végzettség
Min. 2-3 éves szakmai tapasztalat
Precíz, pontos munkavégzés
Jó kommunikációs készség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését hívja a 0670/984-2628-as telefonszámot! (hétfőtől péntekig, 9 és 17 óra között!)

Egyéb adatok: RAKTÁRI ADMINISZTRÁTOR

Az álláshirdető cég: Passion4Work
A munkavégzés helye: Pest megye
Álláskategória: Asszisztencia / Adminisztráció

Jelentkezés az állásra: RAKTÁRI ADMINISZTRÁTOR