Mutassa meg ismerőseinek:

Értékesítési kisegítő

Referenciaszám: A238260

Az Értékesítési kisegítő álláshirdetés részletei:

Veszprémi padlóburkolatok értékesítésével foglalkozó partnerünk keres értékesítési kisegítő munkakörben diákokat.

Feladatok:
- vevőkkel történő kommunikáció, vevők kiszolgálása
- árukészlet feltöltése
- betöltött 18. életév
- aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony (25 év alatti életkor esetén passzív jogviszony is megfelelő)

Előnyt jelent:
- heti 2-3 munkanap vállalása
- hasonló területen szerzett tapasztalat

Érdeklődni lehet a 06-70-323-0001-es telefonszámon

Egyéb adatok: Értékesítési kisegítő

Az álláshirdető cég: OPUS LKG Iskolai Szövetkezet
A munkavégzés helye: Veszprém megye
Álláskategória: Pályakezdő / Gyakorlat / Diákmunka