Mutassa meg ismerőseinek:

Gépkezelő

Referenciaszám: A238191

A Gépkezelő álláshirdetés részletei:

Környezetvédelmi cég keres csapatába GÉPKEZELŐ kollégát azonnali kezdéssel!

Feladatok:
• A szállítójárművekről történő le- és felrakodás, anyagmozgatás végzése.
• Gépek, berendezések és közlekedési útvonalak karbantartása.

Elvárások:
• Földmunka, rakodó- és szállítógép kezelő OKJ szakképesítés
• Gépkezelői jogosítvány - Lánctalpas kotró (1222)
• Gépkezelőként szerzett legalább 2 éves tapasztalat.
• Megbízható, felelősségteljes munkavégzés

Munkavégzés helye: Székesfehérvár környéke

Amit ajánlunk:
• Versenyképes juttatási csomag.
• Jó hangulatú, lendületes és összetartó csapat.
• Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség.

Jelentkezni szakmai önéletrajzzal a megadott e-mail címen lehet 2016. május 6-ig.

Egyéb adatok: Gépkezelő

A munkavégzés helye: Fejér megye
Álláskategória: Szakmunka / Fizikai munka