Mutassa meg ismerőseinek:

CTP operátor

Referenciaszám: A238184

A CTP operátor álláshirdetés részletei:

Reálszisztéma Dabasi Nyomda Zrt
CTP előkészítő stúdiójába
gyakorlattal rendelkező kollégát keres!

Elvárások:
- nyomdaipari gyakorlat
- CTP előkészítő stúdióban (elsősorban könyv előkészítésben) szerzett tapasztalat
- nagyfokú precizitás, szorgalom, terhelhetőség
- Adobe programok ( Illustrator, Indesign, Photosop) ismerete
- önálló munkavégzés,jó kommunikációs készség
- angol nyelv ismerete legalább alapfokon

Amit kínálunk:
- stabil, kiszámítható munkahely
- versenyképes fizetés
- modern munkakörnyezet
- szakmai kihívások
- támogató csapat

Jelentkezni lehet:
levélben: 2373 Dabas Vasút út 105.

Egyéb adatok: CTP operátor

Az álláshirdető cég: Reálszisztéma Dabasi Nyomda Zrt
A munkavégzés helye: Pest megye
Álláskategória: Marketing / Média / Kreatív / PR