Mutassa meg ismerőseinek:

CNC esztergályos munka Münchenben

Referenciaszám: A237716

A CNC esztergályos munka Münchenben álláshirdetés részletei:

ESD Personalservice GmbH több mint 10 éves tapasztalattal rendelkező, nemzetközi munkaerő közvetítéssel foglalkozó cég, keres Bajorország területére CNC esztergályos, marós szakmunkásokat.

Feladatok:
- CNC vezérlésű eszterga- vagy marógépek kiszolgálása
- CNC gép szerszámcseréje
- Elkészült munkadarabok megfelelőség- ellenőrzése
- Nullpont korrigálás
- Munkavégzés műszaki rajz, terv alapján

Elvárások:
- Megfelelő szakirányú végzettség
- Szakmában eltöltött többéves munkatapasztalat
- Kommunikációs szintű német nyelvtudás
- Saját gépkocsi, B típusú jogosítvány

Amit kínálunk:
- Németországi bejelentett munkahely
- Határozatlan idejű munkaszerződés
- Német beteg- és nyugdíjbiztosítás
- IGZ szerinti bérezés + Auslöse (kiküldetési pénz, utazási hozzájárulás)
- Magyar nyelvű kapcsolattartó
- Segítség szálláskeresésben
- Ingyenes munkaruhát biztosítunk
Amennyiben felkeltettük érdeklődését, német és magyar nyelvű szakmai önéletrajzát és esetleges további kérdéseit itt az allas24.hu lapján keresztül várjuk.

Egyéb adatok: CNC esztergályos munka Münchenben

Az álláshirdető cég: ESD Personalservice GmbH
A munkavégzés helye: külföld
Álláskategória: Szakmunka / Fizikai munka

Jelentkezés az állásra: CNC esztergályos munka Münchenben