Mutassa meg ismerőseinek:

Raktáros

Referenciaszám: A237682

A Raktáros álláshirdetés részletei:

Raktáros

Épületgépészettel foglalkozó, dinamikusan fejlődő 20 éves cég, Budapest XIII. kerületi üzletébe keres épületgépészeti anyagismerettel rendelkező munkatársat.

Feladatok
• áruátvétel/árukiadás
• bizonylatok ellenőrzése
• belső anyagmozgatás
• raktári rend tartása

Elvárásaink
• víz-gáz-fűtés szerelési anyagok ismerete
• raktározási tapasztalat

Előnyt jelent
• targoncavezetői jogosítvány
• B és C kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:
• hosszú távú munkalehetőség, biztonság
• emberi légkör, kifejezetten jó hangulat
• folyamatos szakmai képzés
• versenyképes jövedelem kiegészítő juttatásokkal

fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével várjuk.

Kérjük az email tárgyában tüntessék fel a jeligéjét:
"Raktáros"

Egyéb adatok: Raktáros

Az álláshirdető cég: Ventil Épületgépészeti Kft.
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Szakmunka / Fizikai munka