Mutassa meg ismerőseinek:

raktáros

Referenciaszám: A237598

A raktáros álláshirdetés részletei:

A Duna-Mix Kft. azonnali munkakezdéssel keres új munkatársakat az alábbi pozíciókba:
Raktáros

Feladatok:

Bevételezési, kiadási feladatok elvégzése, adminisztrálása.
Raktárkészlet felelős kezelése
Készáru kiadása
Üzemek közötti anyagmozgatás

Elvárások:

középfokú iskolai végzettség
targoncavezetői jogosítvány
számítógépes ismeretek
legalább 5 éves raktározási tapasztalat
magabiztos targoncavezetés

Előny:

hivatásos szolgálati jogviszony vállalása

Munkavégzés helye: Vác, Barabás M. u. 1.

Önéletrajzokat fényképpel és fizetési igény megjelölésével a megadott e-mail címre várjuk.

Egyéb adatok: raktáros

Az álláshirdető cég: Duna-Mix Kft
A munkavégzés helye: Pest megye
Álláskategória: Szállítmányozás / Logisztika