Mutassa meg ismerőseinek:

Nehézgépkezelő

Referenciaszám: A237336

A Nehézgépkezelő álláshirdetés részletei:

Budapesti műszaki szolgáltató és karbantartó vállalat

NEHÉZGÉPKEZELŐ

munkatársat keres

Feladatok:

• forgókotróval történő munkavégzés,
• egyéb munkagépekkel való munkavégzés (konténeres, autómentő),
• karbantartási, felújítási munkák ellátása

Elvárások:

• OKJ-s nehézgépkezelői bizonyítvány (min. 1111; 1222; 4511)
• több éves szakmai tapasztalat
• jártasság építőipari és/vagy emelőgépek kezelésében
• targoncavezetői engedély és gyakorlat
• kommunális munkagépek és felépítmények kezelésében szerzett gyakorlat
• B; C; E jogosítvány

Előnyt jelent:
• tehergépkocsi karbantartási ismeretek, gyakorlat

Amit kínálunk:
• stabil, folyamatosan fejlődő munkahely egy több éves múlttal rendelkező magyar tulajdonú vállalkozásnál
• versenyképes fizetés
• összetartó, dinamikus csapat

Munkavégzés helye:
• Budapest

A jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal és bérigény megjelölésével várjuk!

Egyéb adatok: Nehézgépkezelő

Az álláshirdető cég: a bt
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Szakmunka / Fizikai munka