Mutassa meg ismerőseinek:

Lakatos-csőszerelő

Referenciaszám: A237328

A Lakatos-csőszerelő álláshirdetés részletei:

Budapesti műszaki szolgáltató és karbantartó vállalat gyorsszolgálati hibaelhárító részlege
LAKATOS - CSŐSZERELŐ
munkatársat keres 24/48 órás munkarendbe.

Feladatok
• csőszerelés - csőhegesztési munkálatok
• lakatos munkák kivitelezése rajz alapján
• gépészeti munkák
• hibaelhárítás
Elvárások
• Középfokú szakirányú végzettség,
• Min. 3-5 év szakmai tapasztalat,
• Önálló precíz munkavégzés,
• B kategóriás jogosítvány
Amit kínálunk
• stabil munkahely egy több éves múlttal rendelkező, magyar tulajdonú vállalkozásnál,
• versenyképes fizetés,
• összetartó, dinamikus csapat,
Előny
• gyorsszolgálati tapasztalat
Munkavégzés helye
• Budapest

A jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal és bérigény megjelölésével várjuk!

Egyéb adatok: Lakatos-csőszerelő

Az álláshirdető cég: a bt
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Szakmunka / Fizikai munka