Mutassa meg ismerőseinek:

Raktáros

Referenciaszám: A237108

A Raktáros álláshirdetés részletei:

Magyarország egyik magyar tulajdonú piacvezető élelmiszer nagykereskedelemmel foglalkozó cégcsoportja a
Szadai Ipari Parkba RAKTÁROST keres.

Feladatok:
- Beérkező áru, göngyöleg pontos mennyiségi és minőségi átvétele, elszámolása bizonylatok alapján
- Átvett áruk raktározása, elhelyezése FIFO elvet követve, bizonylatolás
- Komissiózás
- HACCP rendszer pontos szabályok szerinti kezelése

Elvárásaink:
- Befejezett általános iskola, előny a középiskolai végzettség
- Precizitás, döntéshozatali készség, problémamegoldó képesség, terhelhetőség, rugalmasság

Előny:
- Min. 1 év hasonló területen, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
- Tejtermékek és húskészítmények áruismerete
- Alapfokú számítástechnikai ismeretek

Azonnali kezdési lehetőség előnyt jelent.
Jelentkezésében kérjük jelölje meg nettó fizetési igényét.
Fényképes, szakmai önéletrajzát- a bérigény megjelölésével folyamatosan várjuk.

Egyéb adatok: Raktáros

Az álláshirdető cég: Tej-S Kft
A munkavégzés helye: Pest megye
Álláskategória: Szakmunka / Fizikai munka