Mutassa meg ismerőseinek:

Intézményvezető

Referenciaszám: A237103

Az Intézményvezető álláshirdetés részletei:

Az Ökumenikus Segélyszervezet most induló Kaposvári Szociális és Fejlesztő Központja állást hirdet vezetői munkakör betöltésére.

Foglalkoztatás jellege:
6-8 órás napi munkaidő

A foglalkoztatás időtartama:
Határozott idejű munkaviszony: 2017. december 31. napjáig (hosszabbítható), 3 hónap próbaidő kikötésével

Munkavégzés helye:
Ökumenikus Segélyszervezet Szociális és Fejlesztő Központ Kaposvár

Feladatok:
Gyerekfejlesztő programok kialakítása, vezetői feladatok ellátása

Illetmény és juttatások:
Az illetmény megállapítására és juttatásokra a közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi
XXXIII. tv. rendelkezései az irányadók.

Elvárások:
• Kizárólag védőnői és/vagy óvodapedagógus és/vagy gyógypedagógus és/vagy fejlesztőpedagógus és/vagy gyermekpszichológus és/vagy pszichopedagógus és/vagy szociálpedagógus végzettség
• pontosság, precizitás, rugalmasság;
• kiemelkedően magas empatikus képesség;
• kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség;
• önálló munkavégzésre és csapatmunkára való képesség;
• felhasználói szintű számítógép ismeret;
• büntetlen előélet.

Előny:
• vezetői tapasztalat
• gyermekjóléti alapellátásban szerzett tapasztalat;
• gyerekprogramokban szerzett tapasztalat;
• krízisintervencióban szerzett tapasztalat.

Benyújtandó iratok, igazolások:
• fényképpel ellátott részletes szakmai önéletrajz;
• végzettséget igazoló dokumentumok másolata;

A munkakör betölthetőségének időpontja:
2016. májusában

A jelentkezés benyújtásának határideje:
2016. május 1.

Az önéletrajzokat kizárólag a megadott e-mail címre várjuk.
A tárgyban kérjük feltüntetni a „Kaposvár vezető” kifejezést.

Egyéb adatok: Intézményvezető

Az álláshirdető cég: Magyar Ökumenikus Segélyszervezet
A munkavégzés helye: Somogy megye
Álláskategória: Oktatás / Tolmácsolás / Képzés