Mutassa meg ismerőseinek:

Műszaki cikk eladó

Referenciaszám: A236937

A Műszaki cikk eladó álláshirdetés részletei:

Ha szereted a PC-ket, jól kommunikálsz az emberekkel, legalább közép fokú végzettséged van és beszélsz angolul. Szívesen dolgoznál egy nem dohányzó csapatban, akkor te vagy a mi emberünk!

Feladataid lesznek:
• A rendelések és érdeklődések napi színű koordinálása, telefonon, online és emailen
• Árajánlatok készítése
• Kiszolgálás az eladótérben,
• A weboldal adminisztrációjának napi szintű ellátása, termékfeltöltés, adatok frissítése és gépösszeszerelés.

Elvárások:
• Ügyfélközpontú és pozitív attitűd, jó kommunikációs készség
• Precíz, gyors, önálló munkavégzés
• Hardver és/vagy Digitális Fotó szakismeret
• Igényes, ápolt megjelenés
• Angol Középfokú nyelvtudás

Munkavégzés helye: Budapest XIII. ker.

Fényképes önéletrajzot, fizetési igény megjelölésével és motivációs levéllel várjuk. A tárgynál kérjük a pozíció nevét feltüntetni! (Bluechip Eladó)

Egyéb adatok: Műszaki cikk eladó

Az álláshirdető cég: Bluechip Kft.
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Kereskedelem