Mutassa meg ismerőseinek:

Raktári csoportvezető

Referenciaszám: A236723

A Raktári csoportvezető álláshirdetés részletei:

A MAIKE AUTOMOTIVE francia tulajdonú cégcsoport Európa egyik vezető fémmegmunkálással, sajtolással, hidegalakítással és esztergálással foglalkozó cége, amely a nemzetközi autópiacon és az elektronikai termékek piacán jelentős szerepet tölt be. A csoport célja partnereink részére olyan innovatív megoldások kifejlesztése, melyek által termékeik egyre versenyképesebbek és megbízhatóbbak lehetnek a piacon. Az EMT Hungária Kft., a csoport magyarországi leányvállalata, gödöllői telephelyére keres

munkatársat

Legfőbb feladatai :

-A raktárosok koordinálása
-Bevételezés és kiadás ellenőrzése
- Kapcsolattartás a fuvarozó cégekkel ill. a saját gépkocsivezetővel (megrendelés, átvétel, vitás ügyek rendezése, késések követése)
- A raktárkészlet adatok megbízhatóságának biztosítása
- A raktár fizikai és könyvelési rendjének betartása, szervezése
- Részvétel az időszakos leltárakban
- Készáruk csomagoltatása és kikészíttetése a vevői igényeknek megfelelően
- Szükség esetén raktári operatív feladatok ellátása

Elvárt kompetenciák :
- Hasonló területen megszerzett 2-3 éves tapasztalat
- Kommunikációképes angol nyelvtudás
- Érvényes targonca vezetői jogosítvány
- Több éves targonca vezetői gyakorlat (gyalogkíséretű, vezetőüléses)
- Vállalatirányatási rendszer ismeret
- Jó kommukációs és szervező készség
- Vezetői készségek

Az önéletrajzokat a bérigény megjelölésével várjuk.

Egyéb adatok: Raktári csoportvezető

Az álláshirdető cég: EMT Hungaria Kft.
A munkavégzés helye: Pest megye
Álláskategória: Szállítmányozás / Logisztika