Mutassa meg ismerőseinek:

Szerelő kollégát keres a Platt 2003 Kft.

Referenciaszám: A236705

A Szerelő kollégát keres a Platt 2003 Kft. álláshirdetés részletei:

A Platt 2003 Kft. magyar tulajdonú, Eger mellett tevékenykedő középvállalat. Az árbevétel, a hozzáadott érték és foglalkoztatott létszáma alapján már évek óta szerepel Heves megye TOP50 vállalkozása között.
Nyugat-európai nagyvállalatok beszállítójaként lemezalkatrészek, gépburkolatok és kazántestek gyártásával foglalkozunk, magas minőségi követelmények betartásával és modern technológiák alkalmazásával.
Vevőink kompromisszumok nélküli kiszolgálása érdekében csapatunkat egy szerelő kollégával szeretnénk bővíteni.

Feladatok:
• összeszerelési munkálatok végzése
• anyagtároló polcrendszer rendben tartása és kezelése
• munkavégzésének minőségi ellenőrzése

Elvárások:
• Legalább 8 általános iskolai végzettség
• precíz, önálló munkavégzés
• jó kézügyesség

Egyéb információ:
• Várható kezdés: azonnal
• Teljes munkaidő, több műszakos munkavégzés
• Munkavégzés helye: Felsőtárkány (Eger) – Berva ipartelep

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és szívesen lenne aktív részese vállalatunk további dinamikus fejlődésének, kérjük, hogy küldje el önéletrajzát.

Egyéb adatok: Szerelő kollégát keres a Platt 2003 Kft.

Az álláshirdető cég: Platt 2003
A munkavégzés helye: Heves megye
Álláskategória: Szakmunka / Fizikai munka

Jelentkezés az állásra: Szerelő kollégát keres a Platt 2003 Kft.