Mutassa meg ismerőseinek:

MÉRÉSTECHNIKUS

Referenciaszám: A235968

A MÉRÉSTECHNIKUS álláshirdetés részletei:

A Hanon Corporation a világ egyik legnagyobb autóipari klímatechnikai beszállító vállalata, mely világszerte 40 gyártó üzemmel és 4 technológiai központtal rendelkezik.
Magyarországi gyártóüzeme a Hanon Systems Hungary Kft. SZÉKESFEHÉRVÁRON klímakompresszorokat, hűtőközeg-továbbító rendszereket, hőszivattyú- és vízszelepet, valamint pumpákat gyárt a legnevesebb autómárkák számára immár 25 éve.

Jelenleg, a folyamatosan fejlődő Klíma Kompresszor területünkre keresünk egy szakmailag tapasztalt kollégát:

(Székesfehérvár)

Feladatok
Beszállított- és saját gyártású alkatrészek minőség ellenőrzése
Általános és speciális mérőeszközök használatával, alkatrészek mérése

Követelmények
Középfokú, műszaki végzettség
Mérőeszköz használatában szerzett gyakorlat. (koordináta mérőgépen szerzett gyakorlat előnyt jelent)
Műszaki rajzolvasási gyakorlat
Személyi számítógép felhasználó szintű ismerete
Többműszakos munkarend vállalása

Előnyök
Mérőgép programozásban való jártasság
Úgy önálló, mint csapat munkában történő munkavégzésre alkalmasság, tapasztalat

Amit kínálunk
Versenyképes fizetés és Béren kívüli juttatási rendszer
Biztos háttérrel rendelkező munkahely
Magasan képzett szakmai csapat
Lehetőség szakmai tudás folyamatos fejlesztésére
Különféle technológiák megismerése

Amennyiben úgy érzi, hogy megfelel hirdetésünk követelményeinek, és szeretne egy sikeres, színvonalas multinacionális cég munkatársa lenni, küldje el önéletrajzát (eddigi szakmai tapasztalatait pontosan feltüntetve), valamint legmagasabb iskolai végzettségét igazoló dokumentumot az alábbi címre:

Hanon Systems Hungary Kft.
Személyzeti Osztály
Répásy Szilvia
8000 Székesfehérvár, Aszalvölgyi út 9-11.

Egyéb adatok: MÉRÉSTECHNIKUS

Az álláshirdető cég: Hanon Systems Hungary Kft.
A munkavégzés helye: Fejér megye
Álláskategória: Gyártás / Termelés