Mutassa meg ismerőseinek:

Raktáros

Referenciaszám: A235959

A Raktáros álláshirdetés részletei:

Raktárost keresünk

Munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén megye – Szikszó
Minimum iskolai végzettség: 8 általános
Idegen nyelvtudás: Nem szükséges
Szakmai tapasztalat: 2-5 év
Nyelvtudás szintje: Nem szükséges
E-mail címe:
További információ:
Újonnan épült szikszói logisztikai központba raktárost keresünk.

Munkaidő: teljes, több műszakos munkarend
Feladatok:
- termékek fizikai mozgatása és betárolása
- az áru szakszerű elhelyezése a raktárban
- az áru összekészítése, rakodása
- a munkaterület tisztán tartása
Elvárások:
- elektromos targoncavezetésben szerzett gyakorlat
- érvényes targoncás jogosítvány
- megbízhatóság, pontosság
- munkabírás
Jelentkezni fényképes önéletrajzzal a megadott email címen lehet, fizetési igény megjelölésével.

Kérjük a tárgy rovatban a pozíció feltüntetését.

Egyéb adatok: Raktáros

Az álláshirdető cég: BHS Trans Kft.
A munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén megye
Álláskategória: Szállítmányozás / Logisztika