Mutassa meg ismerőseinek:

Műszaki asszisztens

Referenciaszám: A235912

A Műszaki asszisztens álláshirdetés részletei:

Főbb feladatok: megrendelések nyomon követése, szervezése és teljesítése a beérkezéstől a számlázásig, raktározási adminisztrációs feladatok ellátása, raktárgazdálkodás, helyszínin munkák teljes körű adminisztratív szervezése, új üzleti lehetőség és beszállítói partnerek felkutatása

Elvárások: középfokú végzettség (műszaki vagy raktárgazdálkodási), Excel rutinos kezelése, B kat. jogosítvány, önálló munkavégzés, precizitás

Előnyt jelent: építőipari, épületgépészeti termék ismeret, gépírás tudás

Munkavégzés helye: Budapest 17. kerület

Jelentkezés az állásra: magyar nyelvű, fényképes, fizetési igényt is tartalmazó önéletrajz megküldésével lehet.

Egyéb adatok: Műszaki asszisztens

A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Asszisztencia / Adminisztráció