Autószerelő, Robogó szerelő, Elektronika műszerész végzettséggel!

Referenciaszám: A235724

Az Autószerelő, Robogó szerelő, Elektronika műszerész végzettséggel! álláshirdetés részletei:

KISGÉPSZERVIZ Veresegyházán
robbanómotor-szerelő és elektromos-szerelő munkatársakat keres!

Feladatok:
• kétütemű, négyütemű, egy-két hengeres robbanómotorok javítása.
(fűnyírók, fűkaszák, kerti kapák, robogók 125ccm-ig)
• villanymotorok, szivattyúk, vízellátók, nagynyomású mosók,
elektromos kisgépek javítása. (sarokcsiszolók, fúrógépek,fúrókalapácsok,
gyaluk, körfűrészek.. stb.)

Elvárások:
• Önálló munkavégzés
• Autószerelő és/vagy Robogó kismotor szerelő, illetve Elektronikai műszerész végzettség
• Veresegyház környéki lakhely.

• fényképes önéletrajz megküldésével a megadott e-mail címre.

Egyéb adatok: Autószerelő, Robogó szerelő, Elektronika műszerész végzettséggel!

Az álláshirdető cég: Kisgépszerviz
A munkavégzés helye: Pest megye
Álláskategória: Szakmunka / Fizikai munka

Jelentkezés az állásra: Autószerelő, Robogó szerelő, Elektronika műszerész végzettséggel!

Autószerelő, Robogó szerelő, Elektronika műszerész végzettséggel! kapcsolódó állásajánlatok

dietetikus
Szentendrén működő közétkeztetéssel foglalkozó Részvénytársaság
Pest megye
Tovább az álláshirdetésre »