Mutassa meg ismerőseinek:

Raktáros

Referenciaszám: A235642

A Raktáros álláshirdetés részletei:

A Morgan Advanced Materials Ltd egy több mint 150 éves múltra visszatekintő, a londoni tőzsdén jegyzett technológiai cég, amely az ipar és közlekedés különböző területein (járműipar, energia előállítás, fémelőállítás, stb.) használt technológiai anyagok (műszén, grafit, kerámiák) és azokból készült termékek (szénkefék, áramszedők, áramátviteli rendszerek, stb.) gyártásával és fejlesztésével foglalkozik.

Dinamikusan fejlődő magyarországi cégünk sikeres csapatába keresünk, ambiciózus kollégát

Raktáros munkakörbe.

A munkakör rendeltetése: Az alapanyagok megfelelő kezelése, tárolása, mozgatása, nyilvántartása. A gyártás alapanyaggal történő ellátása.

A munkakör betöltésének feltételei:
• minimum középfokú végzettség
• haladó szintű számítástechnikai ismeretek, (MS Office alkalmazások)
• bármely vállaltirányítási rendszerben szerzett tapasztalat
• anyagmozgatógép kezelési jogosultság

A munkakör leírása:
• A beérkező alapanyagok átvétele, ellenőrzése, vonatkozó minőségirányítási utasítás szerint felelősséggel.
• Beérkezett anyagok adott munkanapon történő szakszerű betárolása a raktár megfelelő helyére.
• A gyűjtőlista alapján a szükséges alapanyagok összekészítés és folyamatos igény szerinti kitárolása a gyártásba.
• Raktári nyilvántartások vezetése.
• Közreműködés a leltározásban.
• Gondoskodás az áruk előírás szerinti tárolásáról, mozgatásáról és az áruk szavatosságának ellenőrzése.
• Az áruk eljuttatása a megfelelő helyre a megfelelő árumozgatási technológiával, baleset nélkül.

Hosszú távú, megbízható vállalati hátteret, biztonságos munkafeltételeket, versenyképes jövedelmet és béren kívüli juttatásokat kínálunk.

Pályázatokat a végzettséget igazoló bizonyítványokkal, valamint a fizetési igény megadásával együttesen várjuk.

Egyéb adatok: Raktáros

Az álláshirdető cég: Morgan Hungary Kft.
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Szállítmányozás / Logisztika