Mutassa meg ismerőseinek:

Vizsgabiztos

Referenciaszám: A235464

A Vizsgabiztos álláshirdetés részletei:

Budaörsi Márkakereskedés, gyakorlattal rendelkező kollégát keres
Vizsgabiztosi munkakörbe

Elvárások:

• vizsgabiztosi tevékenységi engedély
• autószerelési gyakorlat
• B kategóriás jogosítvány
• ügyfél centrikus szemléletmód
• megbízható, önálló munkavégzési képesség
• felhasználó szintű számítógépes ismeretek

• előny: márkaszervizes tapasztalat
• előny: angol vagy német nyelvtudás

Feladatok:
• Műszaki vizsgára fogadott járművek műszaki és környezetvédelmi felülvizsgálata
• Eredet vizsgálat
• Az elvégzett vizsgálatok dokumentálása, az adatok elektronikus vizsgarendszerben történő rögzítése
• A megvizsgált járművek minősítése, okmányok érvényesítése és kiadása
• állapotfelmérés
• hibafeltárás

Amit kínálunk:

• Dinamikus, fiatalos csapat
• Biztos munkahely
• Versenyképes fizetés

Munkavégzés helye:

Budaörs

Munkaidő:

Teljes munkaidő

Amennyiben az álláshirdetés felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát fizetési igényének megjelölésével várjuk!

Egyéb adatok: Vizsgabiztos

Az álláshirdető cég: Rack Autó Kft.
A munkavégzés helye: Pest megye
Álláskategória: Szakmunka / Fizikai munka