Mutassa meg ismerőseinek:

Pénzügyi munkatárs

Referenciaszám: A235284

A Pénzügyi munkatárs álláshirdetés részletei:

A Max- Design Exhibition Kft. Mogyoródon lévő irodája bővítése céljából pénzügyi munkatársat keres

Feladatok
- számlák bevételezése, iktatása
- utalások keszelése, banki ügyintézés
- könyvelők munkájának segítése, könyvelési anyag előkészítése
- szerződések elkészítése
- számlázás
- pénzügyi elszámolások ellenőrzése
- házipénztár kezelése

Elvárások
- Főiskolai vagy egyetemi végzettség
- Pontos, precíz, önálló munkavégzés
- Minimum középfokú, tárgyalóképes angol nyelvtudás
- Alapfokú számítógépes ismeretek
- Megbízhatóság

Előnyök
- B kategóriás jogosítvány

Munkavégzés helye: Mogyoród (M3 autópálya mellett)

Jelentkezés módja: Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel a fent említett elvárásoknak, jelentkezzen fényképes önéletrajzzal, bérigénnyel. Tárgymezőben tüntesse fel: "pénzügyi munkatárs". Email cím: maxdesign.andi[kukac]gmail.com

Az álláshirdető cég: Max- Design Exhibition Kft.
A munkavégzés helye: Pest megye

Egyéb adatok: Pénzügyi munkatárs

Álláskategória: Könyvelés / Pénzügy / Kontrolling