Mutassa meg ismerőseinek:

Gépészeti ügyintéző

Referenciaszám: A235228

A Gépészeti ügyintéző álláshirdetés részletei:

Stabil hátterű cégünkhöz, hosszútávra, azonnali kezdéssel keresünk megbízható és felelősségteljes
kollégát.

Feladatok:
• Építőipari munkagépek műszaki állapotának felügyelete
• Szervizelések megszervezése, ezzel kapcsolatos adminisztráció
• Helyben elvégezhető kisebb javítások elvégzése

Elvárások:
• Nehézgépkezelő (földmunkagép) OKJ-s bizonyítvány
• „B” kategóriás jogosítvány
• Középfokú gépészeti jellegű végzettség (pl. autószerelő, gépjárműüzemi technikus)
• Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat, minimum 2 év
• Office programok (world, excel) felhasználói szintű ismerete
• Jó kommunikációs és együttműködési képesség, csapatmunkára való alkalmasság
• Tata - Tatabánya –Komárom-Nyergesújfalu vonzáskörzetében élők jelentkezését várjuk!

A fenti elvárásokon kívül előnyt jelent:
• Építőgépkezelő jogosítvány megléte az alábbi típusvizsgák: 3324, 1111, 1222, 1412, 5631, 4511 gépcsoportok

Munkavégzés helye: Komárom-Esztergom megye
Jelentkezni önéletrajzzal lehet 2016.04.15-ig!

Egyéb adatok: Gépészeti ügyintéző

A munkavégzés helye: Komárom-Esztergom megye
Álláskategória: Gyártás / Termelés