Mutassa meg ismerőseinek:

Targoncás anyagmozgató

Referenciaszám: A235226

A Targoncás anyagmozgató álláshirdetés részletei:

Stabil hátterű cégünk csapatába,
oroszlányi munkavégzéssel keresünk
Targoncás anyagmozgatót.

Feladatok:
• Napi szintű technológiai termelési feladatokban való aktív részvétel.
• A beérkező hulladékok átvétele és rendszerezése valamint a telephelyen belüli mozgatása
• Gépek, eszközök folyamatos karbantartása

Elvárások:
• Hulladék- vagy fémipari tapasztalat
• Gépész / géplakatos végzettség
• C típusú jogosítvány előny
• Jó problémamegoldó képesség

Amit ajánlunk:
• Megbecsülés.
• Jól összeszokott, családias légkör.
• Béren kívüli juttatások.

Egyéb információ:

Targonca vezető OKJ és 3324 vezetőüléses targonca építőgép kezelői jogosítvány előny!
• Heti 40 órás, nappali munkavégzés.
• Oroszlány 20 km-es vonzáskörzetében élők jelentkezését várjuk!

Egyéb adatok: Targoncás anyagmozgató

A munkavégzés helye: Komárom-Esztergom megye
Álláskategória: Gyártás / Termelés

Jelentkezés az állásra: Targoncás anyagmozgató