Mutassa meg ismerőseinek:

Elektromos szerelő

Referenciaszám: A235211

Az Elektromos szerelő álláshirdetés részletei:

Elektromos szerelő munkakörbe munkatársakat keresünk a cégünk által tervezett és gyártott emelőgépek, rakodástechnikai berendezések és egyedi gépek telepítésére, karbantartására és szervizelésére.

A munkavégzés helye változó, Budapesti bázisállomásról kiindulva országon belüli és külföldi munkaterületeken egyaránt lehetséges.

Cégünk profilját az alábbi honlapon tekintheti meg: www.gepesdaru.hu

Elvárásaink:
- alapfokú angol vagy német nyelvtudás
- erősáramú villanyszerelő végzettség, gyakorlattal
- önálló munkavégzés
- B kategóriás jogosítvány

Előnyök:
- francia nyelvtudás
- hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
- saját gépkocsi
- Budapest és környéki lakhely

Amit nyújtunk:
- hosszú távú, biztos munkalehetőség
- szakmai fejlődés
- versenyképes fizetés

Fényképes önéletrajzokat, a fizetésigény megjelölésével várunk.

Egyéb adatok: Elektromos szerelő

Az álláshirdető cég: GD Gép és Daru Kft.
A munkavégzés helye: országos
Álláskategória: Szakmunka / Fizikai munka