Mutassa meg ismerőseinek:

recepciós

Referenciaszám: A235027

A recepciós álláshirdetés részletei:

A négy csillagos Hotel Garzon Plaza

recepciós munkatársat

keres.

Elvárások:
- legalább középfokú végzettség
- recepciós munkakörben szerzett legalább 1 éves tapasztalat
- középfokú, erős tárgyalóképes angol nyelvtudás és legalább alapfokú német nyelvtudás
- felhasználói szintű számítógépes ismeretek
- jó kommunikációs készség
- talpraesett, határozott személyiség
- önálló, pontos, precíz munkavégzés
- jó megjelenés
- rugalmasság
- munkavégzés: 1 nap munka, 3 nap szabad

Előnyt jelent:
- hotel recepciós munkakörben szerzett tapasztalat
- idegenforgalmi végzettség
- harmadik nyelv ismerete előnyt jelent

Feladatok:
- vendégek fogadása
- foglalások kezelése, ajánlatok készítése, nyomon követése
- számlázás, postázás, egyéb ügyintézési feladatok
- pénztárkezelés
- ad hoc problémák, feladatok megoldása

Munkavégzés helye:
- Győr

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk fényképes önéletrajzát.

Egyéb adatok: recepciós

Az álláshirdető cég: Hotel Garzon Plaza
A munkavégzés helye: Győr-Moson-Sopron megye
Álláskategória: Vendéglátás / Idegenforgalom