Mutassa meg ismerőseinek:

Arckezelő terapeuta

Referenciaszám: A234888

Az Arckezelő terapeuta álláshirdetés részletei:

Az állás betöltéséhez érettebb korosztály tagjait keressük. Kozmetikusi végzettség előny, de nem feltétel.
Feladatok:
Teljes körű arckezelés végrehajtása a beérkező vendégek arcán, különböző termékekkel és ultrahang géppel
Vendég számára kialakítani a kellemes légkört
Bemutatni az azonnali változásokat a kezelést követően
Szépségtanácsadás

Elvárások:
28. életévét betöltött hölgyek jelentkezését várjuk
Középfokú végzettség
Elegáns, igényes megjelenés
Nyitott személyiség
Elhivatottság

Amit kínálunk:
Lendületes csapat
Hosszú távú, 8 órás bejelentett munka
Megbecsült, értékes munkaerő
Kellemes, luxus munkakörülmények
Garantált fejlődés
Folyamatos oktatás

Önéletrajzokat a :betoltendo kukac gmail pont com-ra várjuk
A tárgy mezőben szíveskedjen feltüntetni: "Arckezelő terapeuta"

Egyéb adatok: Arckezelő terapeuta

Az álláshirdető cég: Luxus Szalon
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Marketing / Média / Kreatív / PR