Mutassa meg ismerőseinek:

Recepciós

Referenciaszám: A234887

A Recepciós álláshirdetés részletei:

Jó megjelenésű, jó kommunikációs képességekkel rendelkező, kellemes hangú recepciós munkatársat keres budapesti luxus szépségszalon a belvárosba.

Feladatok:
- Vendégek fogadása
- Bejövő telefonok kezelése, kapcsolása a megfelelő területhez.
- Adminisztratív feladatok ellátása
- Nyomtatványok, nyilvántartások készítése, vezetése

Elvárások:
- Minimum középfokú végzettség
- Teljes munkaidős munkavégzés
- Jó megjelenés, jó kommunikáció
- Pozitív, mosolygós életszemlélet
- Kiváló angol nyelvtudás

Előnyök:
- Budapesti lakhely
- Hasonló területen szerzett. legalább 1-3 éves tapasztalat

Amit nyújtunk:
- Versenyképes kereset
- Elismerés, megbecsülés
- Jó csapat, jó hangulat, korrektség

Önéletrajzokat angol és magyar nyelven a : betoltendo kukac gmail pont com-ra várjuk
A tárgy mezőben szíveskedjen feltüntetni: "Recepciós"

Egyéb adatok: Recepciós

Az álláshirdető cég: Luxus Szalon
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Asszisztencia / Adminisztráció